Objednejte si cédéčko, které bude natočeno pozítří

Zdá se mi, že jsem tu o tom ještě nepsal - skončí koncert, ještě v eufórii vyjdete do předsálí a tam si můžete koupit nahrávku z tohoto koncertu, s vaším vlastním kašláním a potleskem.

Po úspěchu projektu Bach cantatas (který pochopitelně stále pokračuje) se k tomuto řešení odvážila i nahrávací společnost SDG (John Eliot Gardiner a jeho miláčci).

Ve čtvrtek budou mít koncert v Londýně a první část koncertu, Mozartovy symfonie č. 39 a 41, budou nahrány a během druhé části koncertu vylisovány na CD.

Vyrobeno bude 3000 kusů, z toho polovina se nyní nabízí na předobjednávku. Je to zvláštní, objednat si cédéčko, o jehož kvalitě se teď nedá říct vůbec nic. Po koncertu už je to jiné, už víte, jestli se vám program líbil. Ale teď?

Tak jsem to zkusil a první nahrávku z edice SDG On The Night si objednal (stojí deset liber). Do Londýna se ve čtvrtek stejně nedostanu, tak co.

Vy můžete udělat totéž - anebo si počkat, až mi přijde, ověřit si kvalitu a pak zjistit, že už je vyprodáno.

1 comment:

  1. Cardrooms also pay around $100 million annually to the cities they are positioned in. Players who wish to try their luck with progressive jackpots can take pleasure in dozens of well-liked jackpot slots at 빙고 RedKings, including King Kong Cash and Shining Crown. Remember to play responsibly and make sure not to lose control, as thrilling because the roulette wheel {may be|could also be}.

    ReplyDelete